Projekt mieszkaniana Kaszubachz nutką błękitu

Ciepła i spokojna domowa przestrzeń o powierzchni 33 metrów kwadratowych. Otwarta strefa dzienna łączy w sobie funkcje salonu, jadalni i kuchni.Sypialnia to przytulne miejsce spokojnego relaksu, mieszczące jednocześnie obszerną garderobę. W łazience znalazł miejsce prysznic z brodzikiem z płytek ceramicznych i liniowym odpływem. Pod blatem zabudowane zostały pralka i lodówka, a grzejnik na ręczniki jest rozwiązaniem wodno-elektrycznym: zimą podpięty do sieci co, latem pozwala na korzystanie z grzałki elektrycznej.

Kuchnia dopasowana do przestrzeni

Dobrze doświetlona przestrzeń świetnie nadaje się do przygotowywania posiłków. W takiej przestrzeni mieści się wszystko, co niezbędne: wysoka lodówka, zlew i zmywarka. Blat roboczy pozwala na swobodne przygotowywanie posiłków, a jako ostatni element trójkąta roboczego płyta grzejna i piekarnik.Pozostaje tylko gotować pyszności!

Sypialnia oazą spokoju

Wygodne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, spokojna tapeta z morskim motywem, miękko układające się zasłony i dywan - wszystko to tworzy spokojną, stonowaną przestrzeń, gdzie można odpocząć i nabrać energii.

33m2 szczęścia we własnej przestrzeni!

33 m2 to idealny metraż na pierwsze mieszkanie.Jest tutaj miejsce i na kącik kuchenny i  na strefę jadalną, a także część wypoczynkową w salonie.Do tego łazienka i sypialnia ze sporą ilością miejsca do przechowywania garderoby.Jeśli dodatkowo, podobnie jak tutaj, do mieszkania przynależy niewielki balkon, powstaje przyjemna przestrzeń do celebrowania codzienności.

Opracujmy razem Twoją nową przestrzeń do życia

Jeśli masz pytania dotyczące nowego projektu, napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie porozmawiamy!

https://panorama.homestyler.com/v2?m=p&id=rPHTYz6uVUkn4L1hDqxnqz&locale=en_US